Home / Интеринституциони споразум потписан у оквиру Ерасмус+ КА 1 програма – пријава кандидата – Middlesex University, (United Kingdom)

Поштовани,

Обавештавамо Вас да је на основу Интеринституционалног споразума потписаног у оквиру Ерасмус+ КА 1 програма између Универзитета у Београду и Универзитета University of Antwerp, (Belgium), а према договору са партнерском институцијом, отворен конкурс за пријаву за програм мобилности Outgoing student / Outgoing teaching staff / Outgoing non-teaching staff  на Middlesex University, (United Kingdom).

Датум почетка пријаве кандидата: 13.03.2019. 14:30часова,

Рок за пријаву кандидата истиче: 01.04.2019. 14:00часова,

Рок за достављање ранг листе Универзитету у Београду истиче: 03.04.2019. 14:00часова,

Више детаља о расположивом броју мобилности можете наћи на страници уговора Middlesex University, (United Kingdom).

Срдачан поздрав.