Home / Uncategorized / Новогодишње даролије

Драге колеге и колегинице,

Овим путем вас позивамо да будете део акције “Новогодишње даролије” која се спроводи током децембра месеца на Факултету политичких наука, Технолошко – металуршком факултету, Биолошком факултету, Факултету за специјалну едукацију и рехабилитацију, Учитељском факултету, Географском факултету, Факултету за спорт и физичко васпитање, Факултету за физичку хемију, Православно – богословском факултету, Факултету безбедности, Шумарском факултету и Филолошком факултету, уз подршку Студентског парламента Универзитета у Београду и Савеза студената Београда.

Позивамо вас да будете део новогодишње акције прикупљања пакетића, како бисмо и ове године обрадовали оне којима је то најпотребније.

Сваког радног дана од 12 до 17 часова у библиотеку Факултета за физичку хемију можете донети гардеробу, средства за хигијену, слаткише, школски прибор или играчке.

Замолили бисмо вас да одећа коју доносите буде очувана и чиста, без рупа и флека.

Акција траје до 20. децембра.

Надамо се да ћете се одазвати у што већем броју и на тај начин улепшати предстојеће празнике онима којима је помоћ најпотребнија.

Преузми постер