Home / Uncategorized / Обележен Дан Факултета за физичку хемију

Дана 15. маја 2017. године, одржана је прослава поводом обележавања 114 година Факултета за физичку хемију, Универзитета у Београду. Том приликом одржана је уводна реч Декана ФФХ, проф. др Гордане Ћирић-Марјановић, док су се присутнима обратили и проректор Универзитета у Београду проф. др Живослав Тешић, проф. др Славко Ментус, редовни члан САНУ, као и представници студената ФФХ.

Након пригодног музичког програма, додељене су захвалнице институцијама са којима је ФФХ успешно сарађивао у претходном периоду, као и награде студенту генерације и најбољим студентима који су дипломирали у шк. 2015/2016.  години. На крају свечаности, додељене су дипломе студентима који су дипломирали на основним и мастер студијама.

Слике са прославе можете погледати овде.