Home / Награде за најбоље доктоске дисертације 2022/2023

Привредна комора Србије објављује

К   О   Н   К   У   Р   С

за доделу годишњих награда Привредне коморе Србије

Награде за докторске дисертације студената факултета у школској 2022/2023. години

са темама из области привреде

(радови одбрањени у периоду од 01.10.2022. до 30.09.2023.)

Додељује се 10 награда за докторске дисертације.

Предлоге за награде подноси Факултет.

Иницијативу за подношење предлога факултету могу покренути институт, привредни субјекат, друге организације и појединци.

Електронска пошта: naucni.radovi@pks.rs

Контакт телефон: 063/822-9767.

Пријаве на конкурс потребно је доставити најкасније до 20. 09. 2024. године до 16:00 часова

Привредној комори Србије-Привредној комори Београда, Кнеза Милоша 12 (канц.202) – за Конкурс –

Награде се додељују у виду диплома и новчаних награда. Одлуке о додели награда доноси стручни Жири.

Начини подношења пријава и садржај одређени су Одлуком о додели награда која се, као и све потребне информације, могу добити у Привредној комори Србије-Привредној комори Београда, Кнеза Милоша 12, или преко наведеног броја телефона.

Позив и образац