Home / Конкурс L’Oréal -UNESCO „За жене у науци“

 

Поводом Међународног дана жена и девојака у науци, који се широм света обележава 11. фебруара, организатори престижног програма L’Oréal -UNESCO „За жене у науци“ – компанија L’Oréal Balkan, Министарство науке, технолошког развоја и иновација и Национална комисија за UNESCO – позивају младе научнице у Србији да се пријаве на јубиларни, 15. конкурс овог програма у Србији.

Програм у Србији већ пуних 15 година слави жене у науци и до данас је на конкурсу за Национална признања учествовало више од 700 младих научница, а њих 41 су награђене у укупном износу од  готово 25 милиона динара.Пријаве су отворене до 15. априла, а најистакнутији истраживачки пројекти и њихове ауторке ће уз признање добити  и  финансијску подршку у вредности од по 5.000 евра, за реализацију својих  истраживања.

Све детаље о програму, пријавном формулару и условима конкурса за 2025. годину могуће је пронаћи на званичном сајту www.zeneunauci.co.rs.

Више информација можете пронаћи у прилогу.

 

Share This

 
 

Leave a Reply

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

 

 

20 − four =